ÖZLEM TARI İLGİN

Son 5 yorum

  • pelin demiş ki: ben onun kızıyım. o harika bir hoca. onu çok seviyorum. ...devam
  • Bahar Gürsoy demiş ki: 20 yıl önceki Formasyon derslerinden tek aklımda kalan kıymetli hocam .... ...devam
  • Şennur demiş ki: Merheba Dr.Zekeriya Bey ben kalp krizim sonrası hayatımı kurtardı. Çoookkkk teşekkür ederimm ...devam
  • Cengiz tezcan demiş ki: Degerli kıymetli bir arkadaştır. ...devam
  • Remzi demiş ki: İyi Akşamlar dilerim hocam nasılsınız durumunuz rahatsız ettim kusura bakmayın ben Remzi ...devam

Özlem Tarı İlgin


ÖZLEM TARI İLGİN hocamız hakkında yorum yapmak için alttaki formu kullanabilirsiniz
Zilola : Henüz birinci sınıf öğrencisiyim üniversitede ama fizik dersine 2kez katıldım ve şunu söyleye bilirim Özlem hocadan daha önce anlamadığım şeyleri anlar şekilde öğreneceğim inşallah güzel anlatıyor çünkü ????
Furkan : Yaşım 22. Bu genç yaşımda 3 tane üniversite değiştirmiş bir birey olarak hayatımda böyle bir hoca görmediğimi söyleyebilirim. Elektrik Elektronik Müh öğrencisiyim. Şahsen fizikten nefret ederim. Ama Özlem hoca öyle bir hoca ki, benim gibi bir şahsiyeti bile fizik aşığı birisine dönüştürebiliyor. Ders anlatımı, dili yalın. Gereksiz şeyleri araya sokuşturmuyor, muhabbeti uzatmıyor. Hoca gayet açık ve net. Öğrencinin ne öğrenmesi gerektiğini ve yolunu çok iyi biliyor. Sınıfı analiz edebilecek yeteneğe sahip. Şahsen hocamızı kutluyorum, eğer fizikten anlamayan birisiyseniz, Özlem hoca üniversite fiziğini ilkokul çocuğuna öğretebilecek düzeyde emin olun !