ÖZLEM TARI İLGİN

Son 5 yorum

  • Şirincik61 demiş ki: İşte hocalın hocası kralll ...devam
  • Turabi demiş ki: Çok iyisin ...devam
  • Anonim demiş ki: Bilkent'e bir daha gelme mümkünse olabilecek en uzak yeter git. 3.8 OLAN DERS ORTALAMASINA 2.8 ...devam
  • Sevda yarış demiş ki: 80 yaşında bir anneye sahip olmak çok sayıda doktor tanımamı sağladı,kanal daralması ...devam
  • Zilola demiş ki: Henüz birinci sınıf öğrencisiyim üniversitede ama fizik dersine 2kez katıldım ve şunu ...devam

Özlem Tarı İlgin


ÖZLEM TARI İLGİN hocamız hakkında yorum yapmak için alttaki formu kullanabilirsiniz
Zilola : Henüz birinci sınıf öğrencisiyim üniversitede ama fizik dersine 2kez katıldım ve şunu söyleye bilirim Özlem hocadan daha önce anlamadığım şeyleri anlar şekilde öğreneceğim inşallah güzel anlatıyor çünkü ????
Furkan : Yaşım 22. Bu genç yaşımda 3 tane üniversite değiştirmiş bir birey olarak hayatımda böyle bir hoca görmediğimi söyleyebilirim. Elektrik Elektronik Müh öğrencisiyim. Şahsen fizikten nefret ederim. Ama Özlem hoca öyle bir hoca ki, benim gibi bir şahsiyeti bile fizik aşığı birisine dönüştürebiliyor. Ders anlatımı, dili yalın. Gereksiz şeyleri araya sokuşturmuyor, muhabbeti uzatmıyor. Hoca gayet açık ve net. Öğrencinin ne öğrenmesi gerektiğini ve yolunu çok iyi biliyor. Sınıfı analiz edebilecek yeteneğe sahip. Şahsen hocamızı kutluyorum, eğer fizikten anlamayan birisiyseniz, Özlem hoca üniversite fiziğini ilkokul çocuğuna öğretebilecek düzeyde emin olun !